QR Menü Nedir?


Müşterileriniz telefonunda bulunan QR Kod uygulaması ile masada bulunan QR Kodu okutarak menünüzü dijital ortamda görüntüler.

QR Menü, müşterilerinizin cep telefonlarından menünüze bakma konusunda yepyeni bir fırsat sunar. QR Menü kullanımı kolaydır ve kayıt gerektirmez.

Örnek Uygulamalar

QR Menü AvantajlarıMüşterilerinize sağlıklı, hızlı ve kaliteli ürün sunmanız için hemen qr kod menü edinin.


İş Yükü ve Zamandan Tasarruf EdinMenü Baskı Maliyetinden KurtulunMenünüzü İstediğiniz Yere Yerleştirin
Ek Bir Uygulamaya İhtiyaç YokTeması En Aza İndirinDüşük Maliyetle Kullanın


Müşterilerinizin Sağlığını Koruyun


Sık Sorulan Sorular


1QR Menü Nedir?
Müşterileriniz telefonunda bulunan QR Kod uygulaması ile masada bulunan QR Kodu okutarak menünüzü dijital ortamda görüntüler. Online QR Menü, müşterilerinizin cep telefonlarından menünüze bakma konusunda yepyeni bir fırsat sunar. Online QR Menü kullanımı kolaydır ve kayıt gerektirmez.
2QR Menü Hangi İşletmelerde Kullanılabilir
Restaurant, Cafe ve Pastaneler, Oteller, Plaj ve Yüzme Havuzlarında QR Online Menü kullanılabilir. Qr kod menü ile her şey hızlı ve kolaydır. Müşteriniz, tabloda bulunan QR kodunu tarar ve dijital menü telefonlarına yüklenir.
3 QR Kod Menüleri Nasıl Kullanılır?
QR Kod menüleri masa üstlerine, amerikan servis tasarımlarına veya masa kenarlarına yada doğrudan sipariş istasyonlarına yerleştirilir. Bir tüketici QR Kod menüsünü taradığında, gereksiz temastan kaçınarak tüm menüyü akıllı telefonlarında görüntüleyebilir.
4QR Menünün Avantajları Nelerdir?
Müşteriler diledikleri an menüyü kendi mobil cihazlarından görüntüleyebilir, fiziksel menü bastırmak ve güncellemek için yüksek bedeller ödemekten kurtulabilir ve garsonların menü getirmesinden kaynaklanan iş ve zaman kaybı ortadan kaldırabilirsiniz.

Bizi Tercih Edenler


Bize Ulaşın


Sizde işletmenizi teknolojiye ayak uydurmak için hemen bizimle iletişime geçin ve dijitalleşme sürecinizi başlatın.