Açıklama

1993 yılında  temelleri atılan  Aşiyan Künefe  İlk günden bu güne temiz ve kaliteli  imalat ve sunumu ana hedef olduğu ilkesinden yola çıkan firmamız kendimize has tariflerle ürettiğimiz hamur ile isteğe bağlı peynir ve fıstığı buluşturarak tamamen leziz bir tatlı olan künefeyi ortaya çıkarır.

Hafif ve eşsiz lezzetteki tatlımız Günlük üretimle taze Katkı ve koruyucu madde içermeyen Görsel ve damak tadına uygun Sevdiklerinize gönül rahatlığıyla tattırabileceğiniz vazgeçilmeziniz olacaktır.

Aşiyan Künefe olarak 1993 yılından beri özel anlarınıza tatlı dokunuşlar yapmakta ve özel günlerinizin vazgeçilmez adresi olma yolunda var gücümüzle çalışmaktayız.<

“Kendi çocuklarımıza yedirmediğimiz hiçbir ürünü satmayız” felsefesi üzerinde özenle duran Aşiyan Künefe , bünyesinde çalışan tüm personeli ile siz değerli misafirlerini en güzel şekilde ağırlamaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Sizlerin sayesinde bir tatlı markası haline gelen Aşiyan Künefe, bu markanın oluşmasını sağlayan tüm değerli müşterilerine sonsuz sevgi ve şükranlarını sunar.

Fotoğraflar

Yorumlar

  • Hakan Post

    9.8 / 10 Puanlar

    Lezzet şahane, ikramlar bol, fiyatlar makul. Herşeyden önce samsunun çok sevdiği çay bedava

Yorum ve Puan Ekle

Yorum ekle

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat