Açıklama

Colombia kahvesi, dünyanın en lezzetli ve en kaliteli kahve çekirdekleri içerisinde ilk sırada yer alır.

Kolombiya kahvesini bu kadar değerli kılan ise; coğrafyanın uygun yetişme koşullarını sağlaması, lezzet profili ve işleme yöntemleridir.

Colombia Coffee Türkiye, 2020 yılında Sakarya’da ilk misafirleriyle buluşmuştur, günden güne büyüyen Colombia Coffee ailesi; Karadeniz, İç Anadolu, Ege ve Marmara bölgelerinde bulunan 64 mağazası ile faaliyetlerini sürdüren markamız, 2023 hedeflerinde yıllık 6 milyon misafir ağırlamayı hedeflemektedir.

Türkiye merkezli Colombia Coffee; Colombiya ülkesinin kahve kültürünü ve eşsiz kahve sunumunu aktarmak için buradayız.Dünyada popülaritesi artan kahve içimi ve tadımının kahve mağazalarına etkisini uzun yıllardır izledik ve profesyonel notlarımızı aldık. Colombiya markası bugün Türkiye’de kahve profesyonellerinin, yemek sektörünün liderlerinin bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Sektörde büyük farkındalık yaratan Colombiya Coffee eğitim bölgeleri ve cadde üzerinde sevilen bir marka haline geldi. Çevreye duyarlı sürdürülebilir kahve bilinci oluşturmak ana hedefimizdir.

Personel eğitim kaynakları ve sektör ön raporlama becerileri ile ileriyi daima gören ve büyüme hedeflerini hız kesmeden yerine getiren bir marka olarak bugün olduğu gibi gelecekte de var olmak ana amacımızdır

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Colombia Coffee Bulvar AVM & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat