Açıklama

Neshwaffle 2009 yılında Samsun’da ve Karadeniz de ilk Waffle Cafe olma özelliği ile Samsun’un nezih semti 56’larda faaliyetine başlamış olup o günden bugüne kaliteli ürün yelpazesi, kaliteli hizmet felsefesiyle ve işine sevgiyle bağlı personeli ile siz değerli konuklarımıza hizmet vermektedir.

2012 yılı itibariyle ikinci şubemizi açmış olup, bu yıl itibariyle siz değerli müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşlerle beraber şube sayımızı arttırmaktayız.

Ülkemize Franchise sisteminin gelişmesiyle birlikte Neshwaffle markası da ulusal değer olma yolunda ilerlemektedir. Siz iş ortaklarımızda gelen yoğun franchise talepleri doğrultusunda Türkiye’nin her ilinde olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bunun için tüm altyapı çalışmalarını tamamlamak ve hizmet kalitemizi her şubemize aynı güler yüz ve eşsiz lezzetimizle sunmak, kalite anlayışımızın en önemli maddesidir.

Temel prensibimiz, müşteri odaklı, kaliteli hizmet anlayışını benimseyen, her bir şubede aynı ürün lezzeti, aynı hizmet kalitesi, aynı başarıyı sağlayabilmektir.Bu sebeple gerek firmamız olarak kendi şubelerimizde gerekse bizimle aynı bakış açısına sahip, aynı misyonu üstlenebilecek franchise ortaklarımızla bu prensibimizi geliştirerek, üstüne koyarak ilerlemek…

Kısa zamanda çok fazla şube açmak yerine, doğru fizibilite, doğru etüd çalışması, doğru yatırımcı ortaklar ile doğru zamanda açmak en önemli hedefimizdir. Çünkü markamız olarak her açılan yeni şube ile bir öncekinden daha da iyi olmak en önemli hedeflerimizdendir.

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Nesh | Waffle Burger Coffee & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat