Açıklama

Midye severler Şerif Baba’yı 2008 yıllından beri Samsun/Atakum sahilde tezgâhta satılan midyerinden tanıyorlar. Şerif Baba, yılların pratik deneyimini 2018 Yılında, Samsun/Atakum’da kurulan ve Sokak Lezzetleri denince akla ilk gelen yer olan Şerif Baba Sokak Lezzetleri markasıyla, Kokoreç, Midye Dolma, Islak Hamburger, Köfte Ekmek, Sucuk Ekmek, Balık Ekmek, Tantuni, İzmir Kumru, Sosisli ve Goralı ile tüm sokak lezzetlerini bir çatı altında toplayan Şerif Baba Sokak Lezzetleri, kısa sürede damak zevkine düşkün insanların uğrak mekânı haline geldi. Tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile siz Şerif Baba Dostları’na hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana tat, hijyen ve sunum standartlarını koruyarak geliştiren Şerif Baba, Balıkesir’in süt kuzularından Şerif Baba’ya özel hazırlanan kokoreçleri, gıda kontrol aşamaları tamamlandıktan sonra, nar gibi kızartarak ve üzerine özel baharat karışımlarını ekleyerek, siz Şerif Baba Dostları’nın beğenisine sunuyor.

Size sunduğumuz diğer lezzetler de aynı hijyen, tat ve standartlarını korumak üzere Gıda Mühendislerimiz tarafından denetlenmektedir. Tüm bu özen ve işimize duyduğumuz saygı; bütün şubelerimizde aynı kalite ve lezzetle, siz dostlarımızla buluşmamıza olanak sağlıyor.

ÖNCELİĞİMİZ İNSAN SAĞLIĞI VE GIDA GÜVENLİĞİ

Şerif Baba Dostları için Sokak lezzetlerinin vazgeçilmezi olan midyelerimizin üretimi, her hafta Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı birimleri tarafından izlenmekte ve laboratuvar analizleri ile kontrol edilmektedir. Tüm midyelerimiz arındırmadan geçer ve üzerlerindeki mikrobiyolojik yükten arınırlar. Bu sayede daha önce tatmadığınız kadar lezzetli ürünler yeme fırsatına kavuşursunuz. Bilinçli tüketiciler Şerif Baba midyelerini gönül rahatlığı ile keyfini çıkarabilmektedirler. Kültür midyelerimiz günümüzde ulaşabileceğiniz en doğal, en organik ve ekolojik üründür.

Ürünlerimiz birbirinden farklı sağlık ve güvenlik testlerinden geçirilmekte, üretim sürecinin farklı aşamalarında, çeşitli şekillerde analiz edilmektedir Şerif Baba midyeleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı HACCP sistemi uyarınca Avrupa Birliği standartlarında işlenmekte ve paketlenerek bizlere ulaşmaktadır. Böylece Şerif Baba Dostları’na, güvenilir ve sağlıklı ürünler tükettiklerinin garantisini veriyoruz.

Doğru seçilmiş, doğru temizlenmiş ve özel formülümüz ile itinayla tek tek hazırlanmış kültür midyelerimiz siz değerli Şerif Baba Dostları’nı bekliyor.

“Herşey hazır. Şimdi sıra, ne yediğini bilmeyi arzu eden midye severler ile buluşmaya geldi.”

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Şerif Baba Atakent & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat