Açıklama

Hikayemizin ilk başlangıç tarihi kurumumuzun bir diğer iştiraki olan Et atölyesinde başladı. Et atölyesi markası 30 yıllık restoran sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübemizin yansıması olarak doğmuştu. Et atölyesi markamızın hamburgerleri o kadar çok sevildi ki artık Atölye burger olarak burger odaklı bir marka kurmamız kaçınılmaz olmuştu.  Bu markayı oluşturmak için çok araştırdık dünyanın farklı bölgelerindeki özel burgerleri keşfetmek için kilometrelerce yollar gittik. Öğrendiklerimizi kendi kültürümüz ve lezzetlerimizle harmanlayarak bu özel lezzetleri keşfettik.

Et atölyesi içinde başlayan serüveni ilk Atölye Burger 56’lar şubesi olarak açtığımızda o kadar çok sevildik beğenildik ki şehrin batı yakasındaki talebi karşılamak için Atölye Burger Körfez şubemizi açmak kaçınılmaz oldu. Samsun’da 56’lar, Atakum Türkiş ve Atakum Körfez olarak 3 şube ile lezzet hayatımıza devam etmekteyiz.

2021 yılı itibariyle artık markamızı siz değerli yatırımcılara franchising sistemi ile bu özel lezzetleri şehirlerinizdeki insanlarla buluşturma imkânı vermekteyiz.

Live for the burger

Farkımız Nedir?

Biz sadece sizleri burger ile buluşturmuyoruz. Yıllar içinde oluşturduğumuz restoran tecrübemiz içinde sadece lezzetler değil, müşterilerimizin memnuniyetine odaklanmış bir ekip ile çalışmaktayız. Hijyen bizim için olmazsa olmazdır.

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Atölye Burger Körfez & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat