Açıklama

Kahveye inanıyoruz ve doğru kahve yaklaşımını benimsemiş ekibimizle, daha etik bir ticaret için elimizden geleni yapıyoruz. Eksik ve bütün şaşırmalarımızın çözümünü yine sizinle olan iletişimimize borçlu olduğumuzu biliyoruz. Bizce kahve kavurmak estetik bir eylem yapmaktır. Onu dalında daha bir meyveyken tanımaya çalışıyor ve yine bulunduğu bölgenin ağaçlarından, topraklarından fincanınıza ulaştırana kadar yolda başına gelen her nüansa şahit olmaya çalışıyoruz.

Kahve sektörünün birçok bağımsız fikirden oluştuğunu fakat hepsinin yine binbir emek ve zorlukla aşıldığını,yaşadığını biliyoruz ve şahidiz. Bütün yaklaşımlara saygı duymakla beraber kahve kavurma üzerindeki tertibimiz tek tip kavurmadır. Dilediğiniz zaman istediğiniz kavurma şeklinde kahve talebinde bulunabilirsiniz fakat bakku olarak kahve kavurma seviyelerinde tek tip kavurma yolundayız. Paketlerdeki tadım notları ise yine deneyimli ekibimizle beraber bizlerin edindiği ve çıkarımda bulunduğu notlar. Sizlerin dönüşleri olumlu ve olumsuz tamamen farklılıklar içerebilir. Yine bunun gibi birçok ayrıntı ve yaklaşımımız için ‘jurnal’ bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Sürekli aktif ve yenilenen bir bilgi akışını hedeflemekteyiz bu sayede…

İnandığımız diğer önemli şey ise iletişim. Bizler geri dönüş alarak hedef ve gayelerimiz için ciddi bir yakıt elde ediyoruz. Ekibimiz bu yakıtla çalışmakta.

Her şey için teşekkürler…

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Bakku Coffee & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat