Açıklama

2018 yılında İstanbul’da kuruldu. Kökleri yüzlerce yıllık geleneklere dayanan reçetesiyle çok kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazandı. Ülkemizin her kesimini kucaklayan adetlerini ve farklı yörelere özgü tatlarını temel alarak kendine özgün bir lezzet oluşturdu.

 

Baklava hamurunun inceliğini, tereyağının lezzetini ve Anadolu’nun eşsiz peynirlerinin kıvamını böreğinde birleştirdi. Kurulduğu sene içerisinde 13 şehirde 18 şubeye ulaştı. 2019 yılında dünyada baş gösteren korona virüs salgını yüzlerce firmayı olumsuz etkilemesine rağmen Bülent Börekçilik gerek esnek yönetim anlayışıyla gerekse ürün kalitesiyle hızla büyümeye devam etti.

 

Ve Türkiye’nin 7 bölgesinde de en çok bilinen, sevilen ve tercih edilen börek markası olmaya başardı. 2020 yılına geldiğinde şirketin yaygınlığı 200 şubeye ulaştı. Bülent Börek lezzetine eşlik eden en kaliteli yiyecek ve içecekleri ile heyecan uyandırıcı reklam ve pazarlama aktiviteleriyle giderek bilinirliğini arttırdı ve ülke sınırlarını da aşan lezzeti Dubai’ye kadar ulaştı.

 

Toplumun tüm kesimlerince bilinirliğe ve tanınırlığa erişen Bülent Börekçilik 2022 yılında kahvaltı sektöründe pazarın lider börek markası olarak Türk Patent Enstitüsü tarafından “Tanınmış Marka” statüsünde tescillenmiştir.

 

Bülent Börekçilik Yönetimi, kadın ve erkek çalışan sayılarını birbirine yakın tutmayı her zaman önemli hedefleri arasında gördü. Her müşterisini misafiri olarak gören firmamız 2023 yılına gelindiğinde 4 şehirdeki üretim tesisleri ve yaklaşık 400 şubesiyle her gün Bülent Börek lezzetini yüzbinlerce kişiye taze taze ve sıcacık ulaştırmaya devam etmektedir.

Fotoğraflar

Video

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Bülent Börekçilik Güzelyalı & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat