Açıklama

Yolculuğumuza, özenle hazırlanan sevgi dolu sofraların insanları bir araya getirme gücünden ilham alarak başladık.

Buselik, lezzetli mezeler ve özlenen şarkılar eşliğinde, eski meyhane kültürünü modern bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor. İstanbul, Çorlu, Samsun, Ordu, Manisa, Muğla’da bulunan şubeleriyle müdavimleriyle buluşan Buselik Meyhane, sıcak ortamı ile keyifli sohbetlerin vazgeçilmez adresi oluyor. Anadolu mutfağının unutulmaz lezzetlerine yer veren Buselik’in tüm ürünleri mevsiminde kullanılıyor.

Dekorasyonunda klasik meyhane kültürünü modern ile buluşturan ve özel akşam yemeklerinin yanı sıra geceye uzayan muhabbet sofralarının da vazgeçilmezi olan Buselik, tüm duyulara hitap ederek değişen trendlerin ötesinde zamansız bir ortam yaratıyor.

Eşsiz deniz manzarası, modern ama aynı zamanda herkesi kucaklayan sıcak atmosferi ve özgün mezeleriyle klasik meyhane kültürüne farklı bir soluk getiren Buselik, yenilenen menüsünde, İstanbul’un zengin etnik mutfaklarından örneklere yer veriyor. Anadolu ve Ege’nin yanı sıra mezeleriyle ünlü Rum ve Sefarad mutfağından esinlenerek hazırladığı yeni tatlarla, menüsünü zenginleştiren Buselik, lezzetini özenli sunumuyla birleştiriyor. Hazırlanan şık sofralar, usta şeflerin yeni tarifleriyle renkleniyor.

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Buselik Meyhane & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat