Açıklama

2008 yılında İtalyan lezzetlerini Türk damak tadıyla buluşturmak amacıyla faaliyetlerine başlayan Crakers Pizza, geçen 15 yıllık süreçte tüm Türkiye’ye yayılmayı amaçlayan dinamik şube yapısıyla sektörünün en iyi markası olma hedefini adım adım gerçekleştirmekle birlikte bünyesine katılacak yeni iş ortaklarıyla bu kazançlı işletmeyi daha yükseklere taşımayı amaçlamaktadır.

Türkiye genelindeki lezzet duraklarına her geçen gün bir yenisini ekleyen Crakers Pizza; Trabzon, Ankara bölge organizasyonlarıyla konusunda yetkin ve deneyimli çalışanlarını marka kimliğine uygun olarak kendi bünyesinde yetiştirmektedir. Restoranlarının yetkin personel ihtiyacını karşılayabilecek yeterli insan kaynağına sahiptir. Crakers Pizza 2023 yılı itibariyle 2 bölge yapılanmasıyla restoranların tamamının hammadde ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilecek üretim, depo ve lojistik ağıyla hizmet vermektedir.

Crakers Pizza gücünü İtalyan Mutfağı lezzetlerini Türk damak tadıyla yoğurarak süreklilik arz eden Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları yapmasına borçludur. Amacımız; Crakers Pizza lezzetini, kalitesini ve konseptini yurtiçinde mevcut ve aday restoranları ile yurtdışında da devam eden master franchise görüşmeleri ile herkese ulaştırmaktır.

Crakers Pizza; Trabzon’da 10, Ankara’da 3, Samsun’da 4 ,Antalya 2, Sakarya, Rize, Artvin, Giresun, Ordu, Erzincan, Bayburt, olmak üzere, 11 il, 26 restoran ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Crakers Pizza Körfez & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat