Açıklama

Et Atölyesi’nin temellerinde 30 senelik bilgi birikimi , deneyim ve tecrübe yatmaktadır. Şirketimiz Samsun’da “Etaş”markası ile 70’li yıllardan bugüne ticari faaliyetlerini sürdürmektedir..

Bugün , restorant yöneticimiz Doğan ÜYÜK ve 30 Yıllık deneyimiyle bizimle bu yolda yürüyen Mutfak Şefimiz Ahmet Tosun’un muhteşem tatlarını Samsunlular ile buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

Etin üretim sürecinden, misafirlerimize sunumuna kadar ki tüm kontrollerini elimizde bulundurduğumuz mekanımızda en lezzetli etleri misafirlerimizle buluşturuyoruz.

Zengin menümüzde serpme kahvaltımızda et ve peynir çeşitlerini ağırlıkta tutuyoruz. Izgara sucuk, pastırmalı hellim sarma, sebzeli biftek sarma ve mantar dolma ile Samsun’da pek rastlanmayan bir başlangıç menüsüne sahibiz. Etli ve tavuklu salatalarımızla da farkımızı ortaya koyuyoruz.

Steaklerimizle özellikle de Dallas ve Lokum da oldukça iddialıyız. Bonfilenin iç kısmından yaptığımız Lokum; Samsunluların vazgeçilmezi oldu. Bunların dışında sabah çorbası, çökertme, atölye kavurma, zırh kıyma ile de iddiamızı ortaya koyuyoruz.

Titizlikle seçtiğimiz mutfak ekibimiz, Şefimiz ile harikalar yaratıyor. Dünya mutfağını tanıyan çalışanlarımızın hepsi birbirinden deneyimli.

Et Atölyesine geldiğiniz an’dan ayrılacağınız zamana kadar size hem nostaljik hem de günümüz modern yapısı ile ahşap ağırlıklı konsept eşlik eder.

Restoranımızda çağdaş ışıklar , ete uygun çengeller değişik mimarisi ile çok özel olan Et Atölyesi iki katta hizmet veriyoruz. 60 m2 civarında olan alt katımızda 45 , 200 m2 den daha büyük olan üst katımızda 100 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyoruz.

Üst katımızda VIP bölümümüz , grupları ağırladığımız bölümümüz ve balkonumuz bulunuyor.

En iyi lezzetli etlerle Samsun halkına hizmet veren Et Atölyesi , zengin menüsü , güler yüzlü ve kaliteli hizmeti , uygun fiyatları ile Samsunluların gözdesi oldu.

Porsiyonlarımızı bol tutuyoruz ve en uygun fiyatlarla misafirlerimize sunuyoruz.

Kaliteli hizmetin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz..

Fotoğraflar

Video

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Et Atölyesi & Steak House & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat