Açıklama

1982 yılı güzel bir sonbahar sabahında Samsun’un 56’lar lokasyonunda lezzet dünyanıza ve mutlu anılarınıza eşlik etmek için 40 yıllık eskimeyen lezzetlerin temelini attık. Öyle kabul ettiniz ki ve öyle sevdiniz ki Evcim’i siz var ettiniz. Rizeli ustaların ellerinde yoğruldum, Karadenizim’in tüm güzelliğini sizinle buluşturmak istedim.

Bafra’nın nokulunda Kahramanmaraş’ın cevizini, sıcacık milföyde Gemliğin zeytinini, haşhaşlı çöreğimizle Afyon’u sofralarınızla buluşturduk.

Katlı pastalarla düğünlerinize konuk olduğumuz dostların torunlarının doğumunda yanı başınızda bir hayırlı olsun baklavasıydık. Lise yıllarında okul çıkışı alman pastası seremonilerinde hep biz vardık. Samsun’a ve o yıllara olan özleminizi, Berlinden Viyana’ya, Moskova’dan Dubai’ye kadar gönderdiğimiz Evcim lezzetleriyle gidermeye çalıştık.

Ne yaparsak yapalım sizinle buluşmaya hiç bir zaman doyamadık. Çünkü biz 40 yıldır sizin sofralarınızda, gönüllerinizde ait olduğumuz yerdeyiz. Nice 40 yıllara eşlik etmenin heyecanıyla tanıştığımıza çok memnun oldum.

Fotoğraflar

Video

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Evcim & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat