Açıklama

Gastro Art; Tecrübeli şefleri ve profesyonel ekibi ile uluslararası standartlarda mesleki eğitim veren, Karadeniz’in ilk ve tek mutfak okuludur. Okulumuz’da Profesyonel Aşçılık Eğitimi, Uzun Dönem Profesyonel Aşçılık Eğitimi, Chef& Owner profesyonel Aşçılık Eğitimi, Profesyonel Chef, Profesyonel Pasta ve Aşçılık, Uzun Dönem Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik, Profesyonel Yiyecek içecek İşletmeciliği, Profosyonel Barista Eğitimi, Servis Personeli Eğitimi yanında Hobi amaçlı eğitimler’de verilmektedir.

Ayrıca okulumuz bölgesinde ihtiyaç duyulan; Catering, Arge-Çözüm Ortaklığı, Mekan Kullanımı, Mutfak Hizmetleri, İnsan Kaynakları,Personel eğitimleri, Danışmanlık hizmetlerini ve Menü oluşturulması alanında Kurumsal Hizmetler vermektedir.

Gastro Art eğitimlerine devam eden öğrenciler hem mutfak, hem de serviste çalışıyor, okulda aldıkları eğitimi pekiştirmek üzere gerçek bir Restoran veya Otel’de staj yapıyorlar. Diğer bir deyişle, okulumuzdan aldıkları eğitimi iş hayatında Gastro Art öncülüğünde tecrübe ediyorlar.

Okulumuz’da; Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerini eğlenceli workshoplar eşliğinde öğrenebilir, bu sayede sevdiklerinize güzel sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Gastro Art Catering & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat