Açıklama

2007 yılında Avrupa Birliği Hibe Destek programı ile ortaklaşa gerçekleştirilen yenileme projesi sonucunda; yazlık bahçe içerisine bir kış bahçesi inşa edilerek yaz kış bahçe içerisinde hizmet verilmeye başlanmış, balo salonu, çocuk oyun alanları revize edilmiş ve özel etkinlikler için toplantı salonu faaliyete geçirilmiştir.

Bugün Gülhan Restoran verdiği alakart yemek hizmetleri, düğün ve balo hizmetleri, toplantı hizmetleri, catering hizmetleri ve paket servis hizmetleri ile tam bir yeme içme merkezi haline gelmiştir.

Kış Bahçesi salonu: 200 kişi kapasiteli kışlık bir salondur. Bu salonda sadece alakart servis verilmektedir. Üzeri cam tavan olan bu salon gün boyunca gün ışığı ile aydınlanmaktadır. Tüm cepheleri açılır kapanır cam olan salon, içerisinde yüzlerce bitki olan bahçe manzaralıdır. Havanın ısısına göre sürgülü camlar açılıp bahçe ile birleşerek yazlık salon olarak da kullanılabilmektedir. Tüm kapalı alanlarımızda olduğu gibi bu salonumuzda da sigara içilmemektedir. Bu salonumuzda içerisinde top havuzu bulunan bir kışlık çocuk oyun alanı mevcuttur.

Yazlık Bahçe: 250 kişi kapasiteli bir alandır. Bahçemizde yalnızca alakart servis verilmektedir. İçerisinde 15-20 yaşlarında yüzlerce bitki çeşidi yer almaktadır. Bahçe içerisinde yapay şelale, süs havuzları ve çocuk oyun alanı mevcuttur. Bu alanda 40-50 kişilik grup yemekleri de verilebilmektedir.

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Gülhan Restoran & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat