Açıklama

19 Mayıs 1919 da milli Mücadeleyi başlatmak üzere Samsun’a çıkan Mustafa Kemal Paşa ve çalışma arkadaşlarının; 25 Mayıs 1919 tarihine kadar kaldıkları otel olan, MANTIKA PALAS OTELİ; Kurtuluş Savaşı tohumlarının atıldığı yerlerden biridir. Bizler de bu tarihi mirasın yaşatılması ve Samsun’da marka bir lezzet noktası oluşturmak için Mantıka Palas Restaurantı kurldu.

Fotoğraflar

Yorumlar

 • Ahmet Bıyık

  10.0 / 10 Puanlar

  harika bir restaurant başarılı. Manzara harika ayrıca bu restaurantın en önemli özelliiği Samsun’un en iyi şefi tarafından yönetiliyor.

 • Cihan Başoğlu

  10.0 / 10 Puanlar

  Yurtdışından misafirlerimi getirdim çok beğendiler. Özellikle manzarası ve konumu ile birlikte yiyecekler harika. Ercan şefe çok teşekkür ediyoruz misafirperverliği için

 • Nuray Bilge

  9.0 / 10 Puanlar

  Trabzondan ankaraya geçerken Samsun’da bir yerlerde konaklayalım dedik bu arada mantıka palası internetten bulduk harika bir restaurant. özellikle bir şefin restaurantı olduğnuu hemen anlıyorsunuz. Manzara efsane. Sadece serviste sıkıntı var. Böyle bir restaurant da karşılama yapacak personelin daha özel seçilmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Servisi ve ağırlamayı düzeltirse karadenizin 1 numarası olur.

 • oktay yapıcı

  10.0 / 10 Puanlar

  harika bir restaurant herkese tavsiiye ederim

 • BEŞİR ÜNAL

  10.0 / 10 Puanlar

  Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı davet edebileceğiniz ailenizle güzel vakit geçirebileceğiniz özel bir restaurant.

Yorum ve Puan Ekle

Yorum ekle

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat