Açıklama

1985 yılında ailesi ile birlikte 3 yaşındayken Mardin’den İstanbul’a gelerek midye işine başladılar. 1990 yılında, Kasımpaşa Kaptanpaşa İlkokulu’nda hem okudu, hem midye sattı. 1995 yılında, Eminönü’nde bir süre çalıştıktan sonra Üsküdar İskelesi’ne geçti. 2006’ya kadar burada seyyarlığa devam etti. 16 senelik seyyar geçmişinden sonra “Daha Kaliteli” hizmet anlayışı ile “Midyeci Yasin” olarak 2019’da hizmete açıldı.

Midyeci Yasin, 1985 yılında ailesiyle Mardin’den İstanbul’a yerleşince aile mesleği olan midye dolma işine, 90’larda daha ilkokul sıralarındayken başladı. Okuldan arta kalan zamanda seyyar tezgahıyla annesinin yaptığı midye dolmaları satarak mesleğe adım adan Yasin, şimdilerde marka olma yolunda tüm Türkiye’ye ve çok yakında dünyaya açılmaya hazırlanıyor.

”TAŞ YOK! KUM YOK! ÇAMUR YOK!’‘ sloganıyla, midye dolma sektörüne yeni bir soluk ve çeşit getiren Midyeci Yasin şubelerini büyütmeye devam ediyor. 2019’da ilk yerleşik dükkanını Kadıköy’de açan Midyeci Yasin, Beşiktaş Çarşı, Bahçeşehir, Gebze ve Ankara’dan sonra, çok yakında tüm Türkiye’de sevenleriyle buluşacak.

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Midyeci Yasin Atakum & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat