Açıklama

1994 yılında Rize’de Gökhan SARIÇAM ve Ersin SARIÇAM kardeşlerin iştiraki ile sektöre ilk adımını attıktan sonra, “PEÇKO FIRIN” adını kendine marka edinerek yeni bir vizyon doğrultusunda kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile yola çıkan “PEÇKO FIRIN” kendine sektörde saygın bir yer edinmiştir.

2006 yılına gelindiğinde, farklı lezzet anlayışını daha fazla kalitelere ulaştırmak isteyen PEÇKO FIRIN, sırasıyla İstanbul Anadolu Hisarı, Beykoz ve Avrupa Yakası ve Ümraniye yeni şubeleriyle büyük kitlelere hizmet vermeye devam etmiştir.

30 yıllık deneyim ve tecrübesiyle her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak yeni şubeler ve yeni kitlelere ulaşmayı hedefleyen “PEÇKO FIRIN”, 2013 yılında Samsun’da farklı bir konsept de şubesini hizmet açarak, tıpkı diğer hizmet verdiği bölgelerde olduğu gibi bulunduğu bölgede sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Sağlıklı, kaliteli ve güvenilir ürünleri müşterileriyle buluşturan PEÇKO FIRIN yüzlerce çeşit ürün yelpazesiyle sektöründe farklılık yaratarak binlerce insana sağlıklı ve güvenilir beslenme imkanı sunmaktadır. Damak lezzetinde farklılığı ve güvenilirliği kendine misyon edinen PEÇKO FIRIN’nın ürün yelpazesinde unlu mamulleri, şarküteri, 32 çeşit ekmek, pasta ve börek çeşitleri, tatlılar, drajeler, sabah kahvaltısı, içecek çeşitleri, kahve çeşitleri ve sıcak mutfak çeşitleri bulunmaktadır.

Şimdi genişleyen ve büyüyen bir marka olarak harika lezzetlerimizle sizlerle buluşmak ve yeni anılar oluşturmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her zaman yanınızda olacağız. Hep birlikte, lezzet dolu anılar biriktirmeye devam edelim!

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Peçko Fırın İlkadım & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat