Açıklama

Her türlü hijyen sanitasyon üniteleri ve en yeni teknolojiye ait makine ekipmanları ile ev yapımı tadında başta su böreği olmak üzere her türlü börek, şerbetli tatlı, zeytinyağlı, yaş pasta ve kurabiye ürünlerini imal eden işletmemiz, ürettiği ürünleri geniş araç filosu ile ev ve iş yerlerine servis etmektedir.

Gıda mühendisi şirket sahibimizin kontrolünde, en kaliteli hammaddeler ile günlük imal edilen ürünlerimiz, ilimizin her köşesine ulaştırılabilmektedir.

İşletmemiz dışarıdan siz müşterilerimizin imalatı görebileceği şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle gıda kodeksinin tüm gerekliliklerinin titizlikle uygulanan işletmemiz, imalatında sadece bayan personellerle çalışmaktadır. En kaliteli hammaddeler ile günlük imal edilen ürünlerimizi, ilimizin her köşesine ulaştırabilmekteyiz. İş güvenliği işçi sağlığı ile ilgili tüm önlemleri alan ve işletmenin her alanında kalite sistemlerine uygun hareket eden yöneticilerimiz ve personellerimiz Samsu Börek’in Samsun’un sektöründeki en güçlü markalardan biri olması yolunda ilerlemesine çok büyük katkı sağlamaktadır.

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Samsu Börek Körfez & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat