Açıklama

2010 yılında faaliyete başlayan Samsun Paintball ilk büyük organizasyonunu Ondokuz Mayıs Üniversitesi şenliklerine damgasını vurarak gerçekleştirmiştir. Daha sonra Samsun’un önde gelen kolej, resmi ve özel kurumları  paintball ile tanıştırmıştır.

Paintball Sahası yanında Köy Kahvaltı Evi, Izgara Çeşitleri, Adventure Camping, Konaklama, Atv Safari, At Binme Parkuru, Korku Çiftliği, Oryantiring, Bisiklet Safari,  Tranboline, Salto Tranboline, Okçuluk, Poligon, Adventure Boat, Roler, Mini Kayık, Takım Oyunları ve daha birçok ekstrem sporların bulunduğu keyif alacağınız Adrenalin ve Eğlence Kampüsünü kurmayı başardık.

2018 ve 2019 yıllarında KAPIKAYA FEST, RENKLİFEST, MİNİFEST, HİP-HOP FEST VE ADVENTURE COLOR FEST adı altında iş birlikçilerimizle konserler ve festivaller düzenledik. Yakın zamanda ise KARADENİZ’İN VE TÜRKİYE’NİN en büyük festival ve konserlerine hazırlanmaktayız.

Geldiğimiz noktada Adventure park ailesi olarak birçok aktivitelerin, ekstram sporların, konserlerin, festivallerin, büyük firma organizasyonlarının merkezi haline  gelmek için öncülük yapmaktayız.

Fotoğraflar

Yorum ve Puan Ekle

İlk incelenecek & ldquo; Samsun Adventure Park & rdquo;

Kalite
Lokasyon
Ortam
Hizmet
Fiyat